Nasi podopieczni

Nasi podopieczni

Poznaj naszych podopiecznych
Czytaj więcej

Frapp&Go

Czym się zajmujemy ?
Czytaj więcej

MENU

Nasze menu, kawa, lody i słodkie przekąski
Czytaj więcej

Fraps&Go

Nasza kawa i naleśniki
Czytaj więcej

fundacja aniołki pracy Celem fundacji Aniołki Pracy jest aktywizacja osób z niepełnosprawnością, w tym pomoc takim osobą w znalezieniu zatrudnienia. Wspieramy oraz upowszechniamy aktywność fizyczną wśród osób z niepełnosprawnością.

Działalnością gospodarczą fundacji jest Frapp&Go która aktywizuje zatrudnione osoby w strefie zawodowej, natomiast w strefie fizycznej organizujemy zajęcia boksu.

Obecnie posiadamy Food Trucka na ulicy Bagrowej 9 (obok plaży), oraz rikszę kawową nad zalewem Nowohuckim.

Aby wspomóż naszą fundację możesz po prostu przyjść na kawę, lody i naleśniki do naszego Food Trucka, lub przelać darowiznę na nasze konto bankowe.

Nasi podopieczni

Przedstawiamy Wam podopiecznych fundacji Aniołki Pracy. Jaką pierwszą poznajcie bliżej Agnieszkę, którą pewnie kojarzycie z pierwszej edycji programu Down The Road. Agnieszka ma zaledwie 26 lat, a już ma na koncie wiele osiągnięć sportowych, może pochwalić się wieloma medalami zdobytymi na Mistrzostwach Polski oraz zawodach o randze międzynarodowej w pływaniu. Uwielbia także jazdę na nartach. Agnieszka to wulkan energii. Jej obecność gwarantuje wiele uśmiechu i powera do pracy Jej ulubionym smakiem kawy jest - Frapp Ciasteczko
Maria to nasza kolejna niesamowita baristka. Marysia jest pełną energii, uśmiechnięta 32 latką. Uwielbia taniec w szczególności Zumbe. Marysia, także gra na bębnach afrykańskich oraz uczęszcza na warsztaty aktorskie - jednym słowem KOBIETA DYNAMIT .Jej ulubiona kawa to Frapp Adwokat oraz Frapp Słony Karmel.

Bartek ma 27 lat. Jest pełnym energii młodym mężczyzna. Uwielbia śpiewać i wszystko co związane z muzyką. Jest pasjonata sportu, a w szczególności boksu.
Rafał to człowiek, któremu nuda nie doskwiera. Trenuje plywanie i może pochwalić się wieloma medalami w tej dyscyplinie, uczęszcza również na zajęcia boksu oraz crossfitu. W wolnych chwilach pisze i komponuje piosenki hip- hopowe.

Tego dżentelmena chyba przedstawiać nie trzeba. Szymon - uczestnik drugiej edycji programu Down the Road. Szymon ma 26 lat, uwielbia Amerykę i wszystko co z nią związane. Jego pasje to język angielski oraz muzyka. W wolnej chwili gra na gitarze i śpiewa.Simon jest niesamowicie towarzyski oraz wygadany ,zna wszystkie tajniki podrywu kobiet, a przy tym jest bardzo szarmancki i pełen uroku. Ulubiony smak kawy Szymona to - Frapp Masło OrzechoweFundacja Aniołki Pracy
Osiedle Teatralne 12 / 27, 31-946 Kraków, Polska
KRS: 0000982511 NIP: 6783199020 REGON: 522614293
Wszystkie prawa zastrzeżone.

strzałka do góry